NOWY ROK SZKOLNY

Wkrótce rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Będzie on trochę inny niż wcześniejsze lata, ale mamy nadzieje, że nic nie zakłóci funkcjonowania naszego przedszkola.

Ze względu na reżim sanitarny nie odbędą się zaplanowane na koniec sierpnia zajęcia adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci.

W pierwszym dniu września (wtorek) dziecko przynosi do przedszkola:

– obuwie zmienne z białą podeszwą;

– podpisany worek z ubraniami na przebranie (dzieci młodsze)

Bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurami i wytycznymi GIS, MZ, MEN w związku z otwarciem przedszkoli, które znajdą Państwo pod linkiem:

Procedury Przedszkola Miejskiego nr 6, dotyczące zachowania bezpieczeństwa w związku z COVID – 19 znajdują się w plikach poniżej, z którymi należy się zapoznać.

W plikach „do pobrania” znajdują się dokumenty, które należy wydrukować, podpisać przez obojga rodziców i 1 września dostarczyć do przedszkola.

PROCEDURA

ZGODY- DO POBRANIA