Kontakt

tel: 34 351 14 06, e-mail: 6@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec ul. Droniowicka 27

Strona główna

Tu dzieci rosną! Witamy!

Poznaj kim jesteśmy

Kiedy spotykają się ludzie z pasją wszystko staje się możliwe. Nasza pasja to praca z dziećmi, poparta wiedzą i doświadczeniem, która w 2004 roku zaowocowała Przedszkolem Miejskim nr 6 w Lublińcu. Wysiłek tworzenia miejsca dla dzieci innego niż wszystkie, przemyślanego od początku do końca, jest dla nas przyjemnością.

Nasze pomysły urzeczywistniamy każdego dnia pracując z dziećmi, bo tylko wtedy można je poznawać i rozumieć. Kiedy z nimi wspólnie doświadczamy i poznajemy świat, możemy śmiało powiedzieć, że marzenia się spełniają.

Zapraszamy do naszego przedszkola:)

Twoje Przedszkole Miejskie nr 6

Droga Mamo,
Drogi Tato

To dla nas zaszczyt gościć Ciebie tutaj. Wiemy, jak ważny jest wybór dobrego przedszkola dla dziecka. Placówki o wysokim poziomie, która nauczy oraz posiada bogatą ofertę zajęć. Drugiego domu,  do którego dzieci chętnie przychodzą, i z którego nie chcą wyjść. Bezpiecznej przystani. Miejsca, gdzie nauczyciele pracują z pasją. Takie jest nasze przedszkole.

Przedszkole Miejskie nr 6 to efekt naszych ponad 25-cio letnich doświadczeń, jako nauczycieli w dziedzinie edukacji przedszkolnej i efektywnego rozwoju potencjału małego człowieka. To jedyne w swoim rodzaju podejście do odkrywania i wspierania talentów, które rozwija i wzmacnia najlepsze strony osobowości każdego dziecka. Wierzymy, że tak się kładzie fundament pod życiowy sukces i otwiera okno na świat nieograniczonych możliwości. To gwarancja łagodnego wejścia w świat wymagań edukacyjnych, ponieważ wiedza i umiejętności, które zdobywają dzieci w przedszkolu kładą podwaliny pod ich sukces w przyszłości.

Przedszkole Miejskie nr 6 stworzyliśmy z myślą o naszych własnych dzieciach. Dbamy o nie, czujemy odpowiedzialność za nie, jesteśmy z nich dumni. Chcemy, by świetnie znały język angielski, były odważne i kreatywne, żyły w poczuciu szczęścia i własnej wartości, były świadome indywidualnych talentów oraz sensu i celu w życiu. Teraz do Przedszkole Miejskiego nr 6 zapraszamy Wasze dziecko. Zrobimy wszystko, by rosło z nami.Znajdź nas:

Przedszkole Miejskie nr 6 w Lublińcu
42-700 Lubliniec
ul. Droniowicka 27
woj. śląskie

NIP: 575-17-16-747
REGON: 151992349


Kontakt:

tel: (34) 3511406
email: 6@przedszkolalubliniec.pl 
strona www: 6.przedszkolalubliniec.pl

Czekamy na Was:

od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 16.30


Wyświetl większą mapę

Przejdź do treści Przejdź do menu