„Zdrowo jem, więcej wiem” – projekt zrealizowany

Wiosenna edycja projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”, który organizuje Fundacja BOŚ pod honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Duda  zrealizowana w   grupa Wisienki. Formuła projektu wpisuje się w obowiązującą podstawę  programową MEiN, a jej celem było wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz uświadomienie związku pomiędzy żywieniem, a występowaniem wielu chorób i podkreślenie roli codziennej aktywności fizycznej w profilaktyce zdrowotnej. Dodatkowo podjęliśmy współpraca z rodzicami, od których zależy całokształt stylu życia rodziny i przekazywanie najbliższym, że warto zadbać o zdrowe odżywianie i regularną aktywność fizyczną.

E. L.