„Zawsze niech będzie słońce”- zawsze niech będzie Mama i Tata!

Chwile, kiedy możemy wystąpić dla Rodziców i zaśpiewać piosenkę czy też  wyrecytować wiersz są jednymi  z najwspanialszych , ponieważ właśnie wtedy pokazujemy ilu rzeczy nauczyliśmy się w naszym przedszkolu. I duma nas rozpiera!

Nasze słoneczne Święto Mamy i Taty było nieziemskie. Wszystkie znaki na niebie wskazywały , że nasza miłość do Rodziców wyrażona słowem , gestem i ruchem jest jedyna , prawdziwa i szczera. Na próżno takiej szukać we Wszechświecie!W złotych strojach na tle słonecznego anturażu prezentowaliśmy się prawie jak mniejsze odpowiedniki gwiazdy najbliższej Ziemi – słoneczka.  Nasze gorące serca aż paliły się do tańca. Byliśmy niezwykle zadowoleni , kiedy wraz z Rodzicami i naszym honorowym gościem Panią Renatką, zatańczyliśmy belgijkę, I niech ta radość z chwil spędzonych razem trwa aż po nieba kres.