„ Zapraszamy do ogródeczka” – zachęcają głośno Słoneczka

Wraz z nadejściem marca Słoneczka  wpadły na pomysł doskonały „ eureka!” Pani Ewie powiedziały! Chcąc pomóc wiośnie w kolorowaniu naszego otoczenia rozpoczęły prace nad hodowlą  pięknych , barwnych roślin. Na początek nasionka trafiły  do ziemi w doniczkach i jak tylko wypuszczą korzenie , nasze przedszkolaki umieszczą je w przedszkolnym ogródku , gdzie już  każdy  będzie mógł podziwiać efekt ogrodniczej działalności naszych 4-5latków .To niełatwe zadanie umożliwi dzieciom poznanie budowy , etapów  rozwoju i sposobów pielęgnacji roślin poprzez praktyczne działania , które  z całą pewnością wpłyną na ich postrzeganie przyrody oraz świadomość ekologiczną.

Czekajcie cierpliwie i rozglądajcie się , bo nasz ogród przedszkolny niebawem wzbogaci się o wspaniałą rabatę pełną kwiatków!