ZAJĘCIA LICENCJONOWANĄ METODĄ NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO TEDDY EDDIE W NASZYM PRZEDSZKOLU

W ostatnim tygodniu wzięliśmy udział w bardzo niebanalnych zajęciach. Poprowadziła je dla nas mama Ady Podgrodzkiej Pani Alicja z grupy Malinek pokazując,że nauka języka obcego może być bardzo ciekawa i zaskakująca.
Na czym polega jej wyjątkowość? Teddy Eddie to metoda nauczania języka angielskiego, która łączy naukę i zabawę,poprzez wykorzystywanie gier, zabaw ruchowych, piosenek, słuchowisk czy kart obrazkowych. Czyli wszystkiego tego,co lubimy najbardziej i co najlepiej wpływa na nasze zmysły. Podczas spotkania towarzyszył nam miś Eddie,który tajemniczym sposobem wyszedł ze skarpetki!Metoda ta została nominowana do prestiżowej międzynarodowej nagrody The ELTons za innowację, dlatego tym bardziej się cieszymy ,że mogliśmy wziąć udział w takich zajęciach. Mamie Ady bardzo dziękujemy i przesyłamy mnóstwo buziaków od zadowolonych przedszkolaków!