XV Konkurs na Wieczernikową Choinkę na Jasnej Górze ,,Solidarni z Ukrainą”

21 grudnia odbyło się uroczyste przystrajanie świątecznych choinek umieszczonych w Wieczerniku na Jasnej Górze. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie ozdób do udekorowania naszej choinki. Najpiękniej ozdobioną choinkę wybiorą teraz jasnogórscy pielgrzymi oraz internauci. Głosowanie bezpośrednio na Jasnej Górze rozpocznie się 25 grudnia i potrwa do 2 stycznia. Tam do specjalnych urn będzie można wrzucać głosy na najładniejszą choinkę. Odbędzie się także głosowanie online za pośrednictwem strony Radia Jasna Góra (www.radiojasnagora.pl) w dniach od 25 grudnia do 11 stycznia.

Zapraszamy wszystkich do głosowania na naszą choinkę- oznaczoną numerem 10!