Wokół drzewa zróbmy krąg ,złączmy się uściskiem rąk – dziękujemy za drzewa

„Drzewo daje po prostu owoce odpowiednio do pory roku, a każda rzecz w życiu ma swój cel- znajdź ten cel
o każdej porze roku
„.

Mówimy głośno i wyraźnie: dzię-ku-je-my! Ten, kto odwiedza nasze przedszkole z pewnością zauważył, że wyrosły przed nim całkiem spore drzewka. My, kiedy odwiedzamy nasz plac przedszkolny również zwróciliśmy uwagę, że przybyło nam nowych. Ale jak to, kiedy one wyrosły? Nocą? Nie, nie nic z tych rzeczy.

Serdecznie dziękujemy Wydziałowi Komunalnemu Urzędu Miasta w Lublińcu oraz Panu Naczelnikowi Mieczysławowi Dłubała za urozmaicenie naszego przedszkolnego otoczenia poprzez podarowanie drzew, które wesprą nasze starania w promowaniu postaw proekologicznych wśród najmłodszych.

A tak na marginesie, kto z Was policzył ile ich jest?