WIWAT MAJ, TRZECI MAJ

Miniony tydzień upłynął nam na rozmowach o patriotyzmie, naszej Ojczyźnie i na utrwaleniu symboli narodowych. Majowe święta są doskonałą okazją do rozwijania postaw patriotycznych, dlatego upłynął nam bardzo pracowicie i radośnie. Malinki i Jabłuszka rozpoczęły swoje majowe działania od przygotowania długiej flagi czym udowodniły, że potrafia świetnie współpracować. Na zakończenie wszyscy wspólnie wybraliśmy się na spacer w okolicach przedszkola, aby uczcić Święto Flagi. Było to jednak bardzo wyjątkowe wydarzenie, bo zostawialiśmy w skrzynkach naszych sąsiadów kwiatuszki przypominające o święcie 3 maja. Teraz już nikt nie zapomni, że przed nami jedne z najważniejszych polskich świąt, narodowych świąt. Wiwat maj, trzeci maj!