Widowisko muzyczne „Światełko Nadziei” w MDK w Lublińcu

W środę 14. grudnia powróciliśmy do emocji, które towarzyszyły nam podczas  sobotniego występu dla rodziców. Na deskach Miejskiego Domu Kultury zaprezentowaliśmy świąteczne widowisko muzyczne pt. „Światełko Nadziei”.
Wydarzenie to ze wsparciem Burmistrza Miasta Lublińca Edwarda Maniury kierowaliśmy dla  mieszkańców naszego miasta. Bardzo się cieszymy ,że zimowa aura nie przeszkodziła w dotarciu na nasz spektakl a sala widowiskowa zapełniła się po brzegi.

Pragniemy podziękować Radzie Rodziców za wsparcie i zrozumienie udzielone w trakcie przygotowywania spektaklu, a także za upominki przygotowane dla naszych wspaniałych małych aktorów. I za Światełko Nadziei, które wręczyliście nam na scenie.

Szczególne podziękowania kierujemy także do przedstawicieli władz miasta, Pana Burmistrza Edwarda Maniury oraz Anny Jonczyk – Drzymały Zastępcy Burmistrza, którzy  przygotowali dla nas słodkie niespodzianki, którym już na scenie nie mogliśmy się oprzeć.

Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie. Zatrzymaliście się razem z nami.