Wesołych Świąt

W ten wyjątkowy czas w imieniu całej społeczności przedszkolnej składam najserdeczniejsze życzenia – wszystkiego, co dobre i co z dobrem się kojarzy. Radości z każdego rozpoczętego dnia, nawet jeśli jest to kolejny, 365. dzień w roku. Życzę sił i wytrwałości w chwilach trudnych, przezwyciężania swoich słabości, a także wszystkich przeciwności losu. Niech Gwiazda Betlejemska świeci jasno i zawsze wskazuje odpowiedni kierunek – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Życzę miłości, ciepła i życzliwości. Samych dobrych ludzi wokół – niech motywują do działania i podejmowania nowych wyzwań.

Niech spełniają się plany w 2016 roku, niech ten nowy rozdział obfituje w miłe wydarzenia. A jeśli już przydarzą się przykrości i przeciwności losu, niech będą wyzwaniem, któremu uda się sprostać. Niech spełniają się marzenia, te duże i te małe – ale nie wszystkie, żeby pozostało ich trochę na później…

Na koniec życzę, aby słowa tej kolędy gościły w Waszych/Państwa głowach przez cały rok:

Uczyńmy z serc naszych stajenkę Betlejem,
By mógł narodzić się dziś w każdym z nas.
Uczyńmy z dusz naszych mięciutkie posłanie,
By w żłóbkach naszych serc narodził się Pan.

Renata Rokosa