„Wakacje w mieście” – tydzień IV za nami

Pocztówka dla mamy i taty…

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Jesteśmy tego świetnym przykładem. W minionym tygodniu wcielaliśmy się w rolę rezolutnych sklepikarzy tworząc w każdej sali sklepiki. Moglibyśmy konkurować z najlepszymi! Innym razem uczestniczyliśmy w najprawdziwszym naukowym  eksperymencie. Poznaliśmy tajemnicę wulkanów. Już wiemy, dlaczego wybuchają. Może Wam nawet kiedyś zdradzimy. Miasto to także teatr. Nieraz w naszym przedszkolu jesteśmy jego  widzami, ale tym razem był niezwykły. Nie grali w nim aktorzy a cienie. Oglądanie na oświetlonym ekranie „ Pomidora”  Jana Brzechwy  w wykonaniu naszych Pań bardzo nam się podobało. Szkoda tylko, że zakończenie nie było pomyślne dla głównego bohatera. Bywa i tak. Każde dziecko doskonale wie, że udając się do dużego miasta nie można przeoczyć ZOO i właśnie takie bajkowe miejsce odkryliśmy w naszym przedszkolnym ogrodzie. A co się tam działo? Jakich mieliśmy gości? O tym już niedługo!