UWAGA, UWAGA

DRODZY RODZICE
Kształcenie jest efektywne wtedy, kiedy jest dopasowane do indywidualnych potrzeb, możliwości a także zainteresowań dzieci.
Za nami wstępne obserwacje i diagnozy, które wskazały ich potrzeby rozwojowe, uzdolnienia a także kierunki do dalszej pracy.
Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie
15.listopada tj. wtorek:

•  O godzinie 16:00 odbędzie się prelekcja na temat : „Rozwoju emocjonalnego i społecznego dziecka” a także „ Inteligencji emocjonalnej”, którą poprowadzi Pani Dorota Leśniak z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Lublińcu.
  • Około godziny 16:30 zaprosimy Państwa na spotkania z wychowawcami, gdzie w grupach młodszych zostaną Państwu przedstawione wyniki obserwacji wstępnej a w grupach starszych diagnozy.

Czekamy Na Was…