Turniej „Od przedszkola strzelam gola”

Prawdziwi sportowcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest zdrowa rywalizacja. Najbardziej sprzyja temu działanie zespołowe, bo przecież nie od dziś wiadomo, że tworząc drużynę, w której są różne talenty, należy je tak rozwijać i wzmacniać aby odnieść sukces jako cały zespół a nie jako pojedyncza osoba.

Reprezentanci naszego przedszkola, chłopcy z grupy Żabek podczas piłkarskich zmagań dali z siebie wszystko, a co najważniejsze pokazali, że zasady gry fair play nie są im obce.W bojach wspierali nas także nasi rodzice, których doping dodał nam skrzydeł i jeszcze większej pewności w grze. Rodzicom Kubusia Pawlaka dziękujemy tym bardziej, bo  ochoczo wsparli nas na boisku podczas konkurencji przeznaczonej specjalnie dla naszych ukochanych mam i tatusiów.

Kubusiowi, Frankowi, Olkowi, Jakubowi, Oskarowi, Bartoszowi, Fabianowi, Wojtkowi i Kacprowi
dziękujemy za waleczną obronę naszej bramki i brawurową grę.

Jesteśmy z Was dumni!