Trening czyni mistrza – nasze przygotowania konkursowe

Udział w konkursach ,to dla nas zawsze motywacja do działania, emocje i konkurencja. Wiadomo , każdy z nas jest w czymś dobry, tylko trzeba to odkryć! Zawsze zniecierpliwieni czekamy na wyniki. Zdajemy sobie sprawę , że nie zawsze możemy wygrać  , bo wiadomo najbardziej liczy się dobra zabawa i  chęci , których nigdy nie brakuje.

Poprzez udział w konkursach nie tylko odkrywamy swoje mocne i słabe strony ale też uczymy się godzenia z porażką , co jest bardzo ważne dla naszego rozwoju.

Poniżej przedstawiamy wspaniałe prace naszych wyjątkowych artystów przygotowujących się do konkursu pt; „Chroń ptaki i zwierzęta, zawsze o ich losie pamiętaj!”

Trzymamy za Was kciuki!!