Spotkanie z panią Sandrą Malitowską dietetyk kliniczną i sportową w grupie Truskawek

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć Panią Sandrę Malitowską, mamę Wiktorii, która opowiedziała dzieciom o swojej pracy dietetyka klinicznego i sportowego. Na zajęciach omówiliśmy piętra dobrze nam znanej piramidy zdrowego odżywiania,a także pozyskaliśmy sporą dawkę wiedzy na temat wartości odżywczych poszczególnych produktów. Dlaczego warzywa i owoce różnią się kolorami? czy cukier szkodzi? na te i wiele pytań odpowiadała Pani Sandra zaspokajając tym samym naszą ciekawość. Podsumowaniem pracy było wykonanie kolażu ze zdrowych i niezdrowych produktów, a także przygotowanie pysznego soku z warzyw i owoców.

Bardzo dziękujemy za sporą dawkę wiedzy na temat zdrowego stylu życia i promowanie dobrych nawyków żywieniowych. Było nam bardzo miło! Dziękujemy za każdą zdrową radę!