Spotkanie świąteczne w grupie Niezapominajek

„Cała rzecz się w niebie działa. Tam śnieżynki się zebrały i o świętach rozprawiały..”.Skromnie zastawiony stół, udekorowana sala i my Niezapominajki wraz z najważniejszymi gośćmi jakich można sobie wyobrazić – rodzicami. Usłyszeliśmy „Legendę o choince” czytaną przez mamusię Judytki, Panią Mańkę, a także przedstawiliśmy krótką świąteczną inscenizację z Mikołajem i śnieżynkami w roli głównej. Zagonieni w codziennych obowiązkach, tego dnia byliśmy razem i mogliśmy poczuć namiastkę świątecznej atmosfery w najznamienitszym wykonaniu tych, którzy najbardziej oczekują Gwiazdki – dzieci. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.