Spotkanie świąteczne w grupie Biedronek

Nasze biedroneczki były jak zaczarowane, bo zupełnie zmieniły się dla swoich rodziców i pań. W tym wyjątkowym dniu stały się bałwankami, które szukały tego, co najważniejsze jest w Świętach Bożego Narodzenia czyli rodziny.
W krótkim występie zaprezentowały bałwankową podróż przez zimę, taniec w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdeczkę
i opowieść ruchową smutnego bałwanka szukającego bliskich. Na zakończenie nasze prawdziwe rodzinki wzięły udział w konkursie na „Najdłuższy łańcuch”, który bezapelacyjnie wygrał Igorek wraz z mamusią, tatusiem
i siostrzyczką Mają oraz wykonały fanatyczne bombki, które zabierając ze sobą do domu będą już zawsze przypominać o tym pierwszym, wspaniałym świątecznym spotkaniu u naszych maluszków.