Słoneczek i Niezapominajek wycieczka do … Żarek!

Tym razem Słoneczka i Niezapominajki wybrały się na wycieczkę do bardzo smacznego i kolorowego miejsca.

Odwiedziły Manufakturę Słodyczy a co więcej uczestniczyły w produkcji tego, co dzieci lubią najbardziej, czyli słodkości! Pomysłów na nie było całkiem sporo, więc nasze kreatywne przedszkolaki mogły kosztować własnoręcznie przygotowanych i fantazyjnie wyglądających cukrowych wyrobów.  Posileni i pełni energii wyruszyli także  do Pracowni Zabawek, gdzie każdy otrzymał drewnianą zabawkę do samodzielnego ozdobienia. To był niezwykły wyjazd, któremu towarzyszyła niezwykła atmosfera a na buziach naszych dzieci gościł nie słabnący słodki uśmiech!