„Rozwijanie przez czytanie”

Rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz upowszechnianie czytelnictwa u dzieci, to jedne z celów, do których dążymy. Stworzenie „Przedszkolnej Biblioteczki Malucha”, oswajanie z tekstem czytanym,  czy też tworzenie kącików książki, to  jedne  z wielu działań podejmowanych po to aby zachęcić naszych przedszkolaków do czytania. Ale to nie wszystko. Wzorem ostatnich lat nasze starania uzupełniają ci najważniejsi w życiu dzieci – rodzice biorąc udział w akcji „ Cała Polska czyta dzieciom” .Tak też było tym razem i chwilę swojego cennego czasu poświęciła nam Pani Miechowicz, mamusia Kubusia, która pomimo wielu obowiązków, postanowiła odłożyć na później pranie, sprzątanie, gotowanie i poczytać Koniczynkom. Nawet nie wiecie, jak miło słucha się takich gości jak Wy! Kto będzie następny?