„Rozwijanie przez czytanie” u biedronek

Wrzesień minął nam nie tylko na wzajemnym zapoznaniu się i zabawie, ale też na spotkaniach z tymi najważniejszymi – naszymi rodzicami.
Wiemy, że chodzicie do pracy, że musicie iść do urzędu, na pocztę i jeszcze zrobić zakupy, dlatego tym bardziej cieszymy się, że tak aktywnie zaczęliśmy RAZEM rok szkolny.
Dla Was to tylko 10 minut i przeczytanie książki. Dla nas, to więcej, bo głośne czytanie uczy nas myślenia, rozwija słownictwo i pamięć. Jakby tego było mało doskonalimy koncentrację i wyobraźnię a nawet uczymy się wartości
i odkrywamy świat emocji. Przede wszystkim uczymy się słuchać, co cale nie jest takie łatwe.
Dziękujemy: Panu Danielowi Pałubskiemu tatusiowi Karolinki, Panu Waldemarowi Zoń tatusiowi Frania, Panu Arturowi Granosz tatusiowi Aneczki oraz Pani Alicji Gawlik mamusi Laury.

Zajrzyjcie do nas jeszcze, my czekamy !