Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Pora podsumować pierwszy rodzinny konkurs fotograficzny „Uśmiechem naprzeciw jesiennej szarudze”. Jury konkursowe na dzień rozstrzygnięcia konkursu wybrało dzień nie od parady bowiem urodziny Pluszowego Misia. Fotografie zostały ocenione przez rzetelne i obiektywne jury w składzie:

• Pani Renatka Dyrektor Przedszkola
  • Gość specjalny profesjonalny fotograf Pan Mirosław Szraucner z agencji fotograficznej FOTO-ART w Lublińcu
  • Gość specjalny tego dnia rodzic: Pan Daniel Pałubski w roli Pluszowego Misia
  • Organizator Pani Ola Pluta

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinkom za udział w konkursie oraz gratulujemy każdemu z osobna kreatywności w spędzaniu czasu wolnego z dzieckiem.

Oto nasi laureaci:

I MIEJSCE – BARTOSZ NOWACKI grupa ŻABKI

II MIEJSCE – ALEKSANDER KLUBA grupa NIEZAPOMINAJKI

III MIEJSCE – PIOTR NIESŁONY grupa NIEZAPOMINAJKI

WYRÓŻNIENIE – JULIA URBAŃCZYK grupa BIEDRONKI

2 1` 001 1

Dla zdobywcy I miejsca przewidziano zaproszenie na profesjonalną sesję fotograficzną, którą ufundował Pan Mirosław Szraucner z Agencji Fotograficznej FOTO-ART w Lublińcu. Bardzo dziękujemy za tak szczodry gest i jednocześnie wspaniały prezent dla naszego przedszkolaka.

Zdobywcy II i III miejsca uzyskują kubki personalne oraz gadżety fotograficzne- poduszkę lub puzzle ze swoim zdjęciem aby utrwalić wspomnienia związane z konkursem.

Wyróżnienie zostanie nagrodzone personalnym kalendarzem ze zdjęciem na najbliższy rok. Ponadto przewidziano nagrody rzeczowe: album fotograficzny dla zdobywcy pierwszego miejsca oraz ramki na zdjęcia dla pozostałych laureatów.

Dla wszystkich biorących udział w konkursie przewidziano pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie a w szczególności:

Modelom z grupy KONICZYNEK:

Eryczkowi Opiela, Mai Wilk

Modelom z grupy BIEDRONEK:

Piotrusiowi Kubica, Miłoszkowi Psiuk, Madzi Biela, Frankowi Zoń, Maksiowi Kulejewskiemu, Julce Urbańczyk

Modelom z grupy ŻABEK:

Bartusiowi Urbańczyk, Lence Mukoid, Antosiowi Grabińskiemu

Modelom z grupy SŁONECZEK:

Konradkowi Klabis, Stasiowi Jurczyszyn, Bartkowi Lampa, Oliwce Broncel

Poniżej przeczytajcie czym sugerowaliśmy się dokonując oceny Waszych zdjęć i zobaczcie jak ciężki mieliśmy orzech do zgryzienia.

Kryteria oceny , jakim sugerowało się jury:

• zgodność z regulaminem konkursu
  • terminowość w dostarczeniu fotografii
  • zgodność z tematem konkursu
  • poprawny format zdjęcia
  • wartości estetyczne: gra kolorów, estetyka zdjęcia, ogólne wrażenie