Relacja z wycieczki do Fiku- Miku

Pierwsza wycieczka autokarem była dla nas nie lada wyzwaniem. Zajmując miejsce byliśmy bardzo przejęci i zarazem ciekawi tego, jak nasza podróż przebiegnie. Przejażdżka zrobiła na nas duże wrażenie, bowiem przez całą drogę do bawialni byliśmy niezwykle podekscytowani. Na miejscu rzuciliśmy się w wir zabawy korzystając z wszystkich możliwości Wesołego Miasteczka. Zjeżdżaliśmy na zjeżdżalniach, pływaliśmy w basenie pełnym kulek a na dodatek mogliśmy wcielić się w rolę budowniczych, pań domu i sprzedawców. Najważniejsze jednak, że bawiliśmy się wszyscy razem, biedronki z koniczynkami. Takie wycieczki wspaniale wspierają współdziałanie w grupie rówieśniczej.

Zobaczcie sami jak się bawiliśmy!