Relacja z teatrzyku „Cztery mile za piec”

W ostatnią środę listopada gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów teatru „Skrzat” z Krakowa. Mieliśmy okazję poznać ich interpretację bajki autorstwa Marii Konopnickiej. Nasze przedszkolaki były bardzo poruszone historią Zosi, która poszukiwała swojej małej laleczki wędrując po baśniowej krainie i spotykając co rusz różne postaci. Dodamy, że kilkoro z nas mogło stanąć na scenie i zagrać prawdziwą rolę wcielając się w gąski lub jaworowych ludzi. Poczuliśmy się wyróżnieni nie tylko, dlatego że mogliśmy zagrać krótką scenkę ale przede wszystkim przejęliśmy się tym, że możemy zaprezentować się przed naszymi kolegami i przełamać nieśmiałość. Z relacji naszych rówieśników możemy Wam powiedzieć jedno: teraz czeka na nas szklany ekran!