Quiz o bezpiecznych feriach

Ferie zimowe to czas nie tylko beztroskiej zabawy na śniegu , ale także  ważny moment, kiedy wszystko, co wiemy o bezpieczeństwie może się przydać. Nasz quiz o bezpiecznych feriach rozpoczęliśmy od wybrania kapitanów a następnie  drużyn i przeszliśmy do poważnych rozgrywek! Sprawdziliśmy naszą wiedzę na temat dobrych i złych zachowań podczas zabaw na śniegu i lodzie a także rozwiązywaliśmy zimowe zagadki i łamigłówki.

Stawką w grze był wybór filmu edukacyjnego w naszej sali rekreacyjnej, więc wszyscy ostrzyliśmy sobie na to zęby.

Gratulujemy drużynie: Olka, Wojtka, Antosia, Emilki Ginter i Emilki Węgrzyńskiej, Leosia i Marty. Graliście fair play!