Przedszkolaki opanowały miasto!

Misja wykonana! Uzbrojeni w odpowiedni ekwipunek trąbek i piszczałek przeszliśmy na lubliniecki rynek aby ogłosić wszem i wobec, że świętujemy Dzień Przedszkolaka! Było nie tylko głośno, ale też skocznie, bo naszą roztańczoną belgijką postawiliśmy rynek na równe nogi. Zadbaliśmy także o dobry  nastrój mieszkańców  miasta wręczając im  uśmiechy na dalszą część dnia. Mamy nadzieję, że nie zapomnieli o tych, które mają na swoich buziach!’

Nasze radosne śpiewy i pląsy musiały dotrzeć aż do ratusza, bo świętowaliśmy w gronie Pana burmistrza Edwarda Maniury i Pani wiceburmistrz Anny Jonczyk – Drzymała oraz Pani Marzeny Grzyb , dyrektor ZOPO w Lublińcu  i Pana Sebastiana Majdzika  Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych. Dziękujemy, że pomimo wielu spraw i obowiązków znaleźli chwilę, aby świętować z nami najważniejszy dzień wszystkich przedszkolaków. W końcu każdy z nas tam głęboko w środku czuje się dzieckiem. W końcu było jak śpiewaliśmy: „Przedszkolaki przykład dają i też swoje święto mają (…)!”