Przedszkolak mały, duży wie, jak o ziemię dba się!

Już kolejny raz nasze przedszkolaki aktywnie włączyły się do akcji pt. „Sprzątanie świata” mającej na celu ochronę środowiska oraz promowanie nieśmiecenia. Dziękujemy Urzędowi Miasta w Lublińcu , że także w tym roku dał nam oręże do walki z odpadami: worki foliowe i rękawice. W końcu , bezpieczeństwo to podstawa! Czystość wokół nas jest bardzo ważna , dlatego odpowiednio zmotywowani rzuciliśmy rękawice wszystkim śmieciom znajdującym się w okolicy naszego przedszkola i wyruszyliśmy na ich poszukiwania. Teren przeszukaliśmy bardzo dokładnie i możemy śmiało powiedzieć, że na takich poszukiwaczy śmieci jak my , nie ma mocnych! Zapełniliśmy odpadami ładnych parę worków i troszkę nam tylko przykro, że nasza ziemia musi tyle znosić . Na szczęście my wiemy, że ma jedno marzenie: „ Ziemia chce być czysta, to sprawa oczywista”! . Meldujemy: marzenie spełnione!