Polska gola!

Zmagania polskiej reprezentacji na Euro 2016 rozpalają  serca i umysły wszystkich Polaków. Także tych najmniejszych! O byciu prawdziwym kibicem nie świadczy wiek ,  posiadanie biletu na mecz czy deklaracja przynależności klubowej …. a  serce!

Następnego dnia po wygranym meczu przez Biało – Czerwonych , nasz przedszkolak Kacper  z grupy Słoneczek pełen nieskrywanej kibicowskiej euforii  postanowił przenieść radość z wygranej ze stadionu do przedszkolnej sali. I tak poczęstował nas pysznym lizaczkiem , oczywiście nie byle jakim , bo piłkarskim i mogliśmy się razem cieszyć z pierwszego zwycięstwa naszych orłów!

Do boju Polsko!