Polowanie na owsiki już za nami, ale o badania lekarskie dalej zabiegamy!

Drodzy Rodzice,

Wasze dziecko jest dla Was najcenniejszym skarbem ze wszystkich. Pamiętajcie o tym,  że szczęśliwe dziecko, to nie tylko maluch, który jest kochany ale też taki, który jest zdrowy.
Każde dziecko wymaga troski i uwagi także w aspekcie zdrowia. Młody organizm jest szczególnie narażony na możliwość „zagnieżdżenia  nieprzyjaciela”, dlatego profilaktycznie prosimy o wykonanie badania na obecność pasożytów i dostarczenie go wychowawcom.
Profilaktyka zdrowotna jest bardzo istotna, dlatego kontrolujmy i zapobiegajmy na co dzień. Wspierajmy prawidłowy rozwój dziecka, zwracajmy uwagę na wszelkie pojawiające się symptomy , bądźmy wyczuleni.