Pierwszy miesiąc naszej Biblioteczki Malucha

Aż chciało by się głośno krzyknąć „Hip, hip, hura”! nasza Biblioteczka Malucha działa już miesiąc. Nasi przedszkolacy wypożyczają książeczki w każdy piątek i zaczytują się w nich w weekendy zachęcając do wspólnych czytelniczych podróży swoich bliskich.

Nasz księgozbiór nieustannie jest powiększany o co zadbał ostatnio także tatuś Julki i Karolinki Pan Daniel Pałubski. Bardzo dziękujemy za podarowane książki, które niejednemu z naszych przedszkolaków pozwolą odkrywać, poznawać i dociekać. A co jest istotą powołania naszej biblioteczki: umożliwią podróż po niezwykłym świecie książek.

Szukasz książki dla dziecka? Masz trudności z dzieckiem i nie masz odpowiedniej literatury? Wejdź w zakładkę – dla rodziców i zobacz nasz księgozbiór. Już wkrótce pojawią się nowe pozycje, miłego czytania!