Niezapominajki i Słoneczka w Teatrze Nowym w Zabrzu

Pięknie wyszykowani , w koncertowych  nastrojach i doborowym towarzystwie wybraliśmy się do Teatru Nowego w Zabrzu na spektakl pt. „ Niesamowite przygody robaczka kłaczka”. Zaintrygowani wielkim żyrandolem wiszącym tuż nad naszymi głowami zasiedliśmy na swoich miejscach w  lożach i zatopiliśmy swój wzrok w pięknej scenografii zdobiącej scenę.

Tytułowy bohater , podobnie jak każdy z nas , ma marzenia. Chciałby potrafić latać i stać się małym chłopcem. Spotkało go wiele zabawnych , ale i groźnych przygód, dzięki którym  dowiedział się czym jest przyjaźń i dlaczego nie warto się poddawać mimo przeciwności losu. Historia kłaczka chwyciła nas za serca i wiecie co? Mając prawdziwego przyjaciela u boku naprawdę można więcej. Zgodzicie się z nami?