„Nie trzeba wielkich mieć bibliotek by przyjacielem książki być…”

W miniony poniedziałek dziękowaliśmy. Dziękowaliśmy osobie, która troszczy się o nasze książki i dba żebyśmy stali się ich przyjaciółmi. Nasza Pani bibliotekarka, Pani Gosia obchodziła swoje święto a w zasadzie imieniny miały wszystkie biblioteki szkolne. Właśnie w tym dniu jest bowiem obchodzony Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych. Zaśpiewaliśmy jej sto lat najpiękniej jak potrafimy i wręczyliśmy własnoręcznie wykonane upominki. Oczywiście wśród nich nie zabrakło książek i ilustracji wykonanych do ulubionych bajek.

Pani Gosiu dziękujemy za trud wkładany w opiekę nad książkami oraz nieustanne zachęcanie nas do czytania. Do zobaczenia w piątek w bibliotece!