Nasza Ala w konkursie „ Rosnę bezpiecznie i zdrowo”

Promocja zdrowia poprzez kształtowanie  właściwych postaw i zdrowych nawyków znacząco wpływa na styl życia najmłodszych , dlatego warto podejmować inicjatywy , które poszerzają ich wiedzę w zakresie dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo.

18 maja Ala Górecka , reprezentantka grupy Żabek wzięła udział w międzyprzedszkolnym konkursie pt. Rosnę bezpiecznie i zdrowo organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 8.  Alicji gratulujemy udziału konkursie  i wiedzy , którą wykazała się podczas odpowiadania na pytania jury.  Oczywiście nie zapominamy o torze przeszkód , który nasza laureatka pokonała bez mrugnięcia okiem!