Nasi RODZICE prezentują po śląsku : „Wiater i mysz”

Nasi Rodzice są niezawodni. W ferworze codziennych obowiązków i nieustannego braku czasu, znaleźli chwilę aby dla nas … zagrać. I to nie byle jak i nie byle co!

„Wiater i mysz” opowieść autorstwa mamy Lenki Pani Iwony Pawelczyk – Mukoid przyciągnęła uwagę wszystkich zgromadzonych gości. Gra aktorska naszych wspaniałych rodziców : mamusi Jacka i Madzi Pani Agaty Kołek, tatusia Karolinki i Julki Pana Daniela Pałubskiego oraz mamy Paulinki, Pani Marioli Witek, wywołała nie tylko uśmiechy na wielu twarzach, ale też skłoniła do myślenia.

Naszym kochanym rodzicom pięknie dziękujemy za tak wyjątkową inicjatywę i  przesyłamy słodkie …  kusiki!