Na spektaklu w Miejskim Domu Kultury

Wychowanie przez sztukę w przedszkolu? Tak! teatr i muzeum , to m. in. takie miejsca , które otwieramy przed naszymi dziećmi aby stały się jeszcze  bardziej wrażliwe i uważne. Sztuka odkrywa przed nimi różnorodny świat słów , kolorów i  dźwięków, dzięki czemu rozwijają swoją wyobraźnię i poczucie estetyki.

Słoneczka i Żabki wybrały się do MDK w Lublińcu z bardzo ważnej przyczyny. Brały bowiem udział w spektaklu pt. „ Piękna i Bestia” wystawianego przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia , który gościnnie wystąpił na deskach naszego domu kultury. Baśń na tyle spodobała się naszym przedszkolakom , że nie miały ochoty opuszczać sali widowiskowej a brawom dla aktorów nie było końca!