Już wkrótce mikołajki!! Świętujemy podwójnie!

„Kochany Panie Mikołaju, My tak czekamy każdej zimy,
Dlaczego zawsze Pan przychodzi do nas gdy śpimy ?”.

My się z tekstem piosenki Majki Jeżowskiej nie zgadzamy ,bo my w tym roku zobaczymy się ze Świętym Mikołajem i to w dodatku w naszym przedszkolu! I wcale nie zamierzamy spać.

Już 7 grudnia w poniedziałek odwiedzi nas prawdziwy Święty Mikołaj,

ciekawe czy mocno urosła mu broda od ostatniej wizyty. Sprawdzimy! Będzie też możliwość zrobienia sobie z nim zdjęcia , bowiem czeka nas sesja zdjęciowa z prawdziwym fotografem. Taka pamiątka to będzie coś. Oczywiście najbardziej czekamy na prezent od niego ,ale fotografia to też cenna rzecz. Bądźcie w tym dniu w przedszkolu , nie zapomnijcie!

A 9 grudnia w środę o godzinie 16:00 zapraszamy naszych przedszkolaków wraz z rodzicami na spektakl mikołajkowy do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

Wystąpią dla nas aktorzy teatralni w magicznym przedstawieniu. Więcej nie zdradzimy , to niespodzianka. Każda rodzinka otrzyma odpowiednio wcześniej bilecik , zgodnie z którym zajmie miejsce na widowni. W naszym przedszkolu już niebawem będzie wyznaczone miejsce , gdzie panie będą rozdawać bileciki, więc bądźcie spokojni na pewno go nie przeoczycie.

A tymczasem zaśpiewamy dla Mikołaja:

„Czy ktoś o Panu nie zapomni, że Panu smutno będzie potem. Dzieci chcą Panu dać w prezencie serca szczerozłote. Takie serduszka pięknie grzeją w długich podróżach wśród zamieci, dzieci są Pana Mikołajem, a Pan jest Mikołajem dzieci. Zawsze bądź wśród nas Mikołaju, Mikołaju, Mikołaju nasz!”.

Czekamy na Ciebie, odliczamy już dni!