Mamo, tato dziećmi jesteśmy tylko raz..

Miniony tydzień upłynął nam na 2 spotkaniach z naszymi rodzicami.

Koncert przedszkolny „Duży krok w Nowy Rok” był nie tylko pokazem naszych umiejętności, ale także momentem,
w którym chcieliśmy abyście się zatrzymali, pomyśleli o tym co było, co jest a co za chwilę będzie.

Dziękujemy Pani Iwonie Pawelczyk – Mukoid, naszej Przewodniczącej Rady Rodziców za wspaniale napisaną opowieść, która przeplatana wspomnieniami mamy i córki w niejednym z nas wzbudziła ciepłe uczucia, być może ktoś uronił łezkę.

I pamiętajmy o tym, że nasze dzieci tylko raz mają trzy lata, raz pięć, raz sześć.

Każdy dzień niesie coś innego, nowe doświadczenia, sytuacje. Bądźmy z nimi, towarzyszmy im, bądźmy o krok. Żebyśmy nie przeoczyli tego, jak stawiają w życiu swój „duży krok”. I każdy następny.