Kto grał pierwsze skrzypce u Biedronek?

Sięgając pamięcią do ostatnich wydarzeń w życiu naszej grupy nie sposób pominąć pewnego wyjątkowego spotkania. Odwiedziły nas bowiem siostry Karolinki, Hania i Julia Pałubskie. Nie było to jednak zwyczajne spotkanie. Choć Hania, uczennica szkoły podstawowej, mogłaby nam opowiedzieć wiele szkolnych  ciekawostek, tym razem postanowiła dać pokaz swoich muzycznych umiejętności. Niespodzianka była  zaskakująca,  ponieważ i młodsze siostry towarzyszyły jej w grze na bardzo wymagającym instrumencie jakim są skrzypce. Cała nasza grupa słuchała małych skrzypaczek z wielkim zaciekawieniem i uwagą.

Nie zapominamy także o wspaniałym tacie dziewczynek, Panu Danielu Pałubskim , którego zaangażowanie i zapał do wszelakich aktywności niezmiennie wzbudza nasz podziw.