Kolejne zadanie z projektu edukacyjnego ,, Czas na zdrowie” wykonane!

Dbanie o zdrowie – ważna sprawa! To hasło znane jest wszystkim naszym przedszkolakom, a słowa zmieniamy w działania. W ramach realizacji jednego z punktów projektu edukacyjnego „Czas na zdrowie”, w którym bierzemy udział, przyrządzaliśmy w swoich grupach pyszne, zdrowe przekąski. Już przy okazji obchodów Dnia Jabłka rozmawialiśmy na temat właściwego odżywiania, więc wszyscy doskonale wiedzą, jak ważne są zdrowe posiłki dla naszego organizmu. I w ten oto sposób przygotowaliśmy coś pysznego, ale przede wszystkim zdrowego! Wśród naszych propozycji na „zdrową przekąskę” były owocowe sałatki oraz szaszłyki, kanapki, a także ciasteczka, oczywiście bez cukru. Wspólne przyrządzanie tych wszystkich pyszności sprawiło nam mnóstwo radości!