Kochany Panie Mikołaju…

Jest taki jeden wyjątkowy dzień, kiedy  w powietrzu unosi się atmosfera oczekiwania na pewnego bardzo ważnego gościa. Przepełnia nas wtedy radość  i ciekawość spotkania z nim. Częściej wtedy zaglądamy do okna, nasłuchujemy kroków. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, pamiętał o nas także w tym roku. Obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami i porozmawiał z nami na ważne dla nas tematy a zdjęcia z tego spotkania będą wspaniałą pamiątką.

Czekając na naszego wspaniałego gościa nie nudziliśmy się wcale. Spędziliśmy czas z magikiem, którego sztuczki i magiczne triki wywołały na naszych buziach zdziwienie i szerokie uśmiechy. Tym bardziej, że Julia, Oskar,  Paulina i Patryk mieli okazję czarować razem z nim! Jutro ich poprosimy aby wyczarowali dla nas coś specjalnego. Kto wie, może uda im się przywołać z powrotem Świętego Mikołaja?!

Oj to był dzień pełen wrażeń i emocji, który zostanie w naszej pamięci już na zawsze.