„Kiedy byłam jak kropelka czułam serca Twego bicie i widziałam jak jest wielka miłość, która dała życie”

Dzień Mamy i Taty w grupie najmłodszych dzieci był wyjątkowy zarówno dla rodziców, jak i dzieci. W dzisiejszych czasach, kiedy bardziej wolimy kolekcjonować gadżety, niż chwile spędzane w gronie rodzinnym takie spotkania są jeszcze bardziej cenne.

Biedronki zaprosiły swoich najdroższych rodziców do obejrzenia opowiastki muzycznej pt. „Calineczka”, w której dzieci pokazały jak się rozwinęły. Jeszcze nie tak dawno były ziarenkami, a już zaczynają być pięknymi kwiatami.

Wcielając  się w role kwiatków, żabek, damy, czarodziejki, myszki, kreta, jaskółki, elfa i tytułowej Calineczki udowodniły jak pięknie potrafią odtwarzać ruchem nastrój, tempo i rytm. Wasze Panie są z Was dumne!