Już 20.09 przedszkolaki z „Szóstki” opanują miasto!

Jaki tu spokój, na na na… Nic się nie dzieje, na na na na… Nikt się nie bawi, na na na…
Wszyscy się nudzą na na na na…”.
Ale czy na pewno w Lublińcu tak jest??  Nie!

Tego jeszcze nie było! W najbliższy wtorek 20.09 przedszkolaki z „Szóstki” obudzą Lubliniec! Wyposażeni w gwizdki  i trąbki przejdziemy w pochodzie na lubliniecki rynek aby razem z mieszkańcami naszej małej ojczyzny celebrować Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Obiecujemy świetną zabawę, bagaż miłych niespodzianek oraz niezapomniane wspomnienia, które w nieco hałaśliwy sposób pokażą wszystkim wokół jak nasze dzieci cieszą się z bycia przedszkolakami. Oczywiście takimi na szóstkę!

PS: A kochanych rodziców prosimy o pomoc w zorganizowaniu naszego hałaśliwego arsenału: za wszelkie gwizdki, trąbki i piszczałki darujemy uśmiech a nawet dwa!