IX Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków #SprintemDoMaratonu

Aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i przyjazna atmosfera to doskonały sposób na zdrowie. Dla przedszkolaków bieg SPRINTEM DO MARATONU to już tradycja. Mimo kapryśnej pogody, i w tym roku udało nam się poprzez bieganie promować aktywny styl życia i kształtować u przedszkolaków nawyk podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. Po solidnej rozgrzewce wszyscy zgromadzeni pokonali wyznaczoną trasę. Jedni z uśmiechem na twarzy, inni z odrobiną rywalizacji, jednak wszyscy spisali się „na szóstkę”. Serdecznie gratulujemy!

E.L.

rozgrzewka

zumba z instruktorem fitness
Panem Kamilem Ledwoniem

9 maja nasze Przedszkolaki miały możliwość wzięcia udziału w niecodziennej aktywności fizycznej, jaką jest Zumba. Zajęcia te, przeprowadził specjalnie dla nas instruktor Zumby,właściciel L-ConceptBeauty Fitness Masaż – Pan Kamil Ledwoń, który w świetny sposób zachęcił i zaangażował wszystkich do gimnastyki przy rytmicznych dźwiękach muzyki oraz zainspirował do aktywnego spędzania czasu wolnego i prowadzenia zdrowego stylu życia. Tego typu zajęcia wyzwalają u dzieci naturalną, niewymuszoną aktywność ruchową, doskonalą kondycję fizyczną, wspierają rozwój koordynacji i równowagi, a także pobudzają pracę mózgu, co ma korzystny wpływ na rozwój intelektualny, a wszystko przy świetnej zabawie.

Dziękujemy Panu Kamilowi za przyjęcie naszego zaproszenia!

Pierwsze sportowe wspomnienia Jabłuszek

Sportowe wspomnienia Truskawek,Poziomek,Malinek i Wisienek