I miejsce Łucji Mańki w konkursie „Chroń ptaki i zwierzęta, zawsze o ich losie pamiętaj!”

Takie wiadomości uwielbiamy! Sześcioletnia Łucja z grupy Słoneczek zajęła I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez SOSW w Lublińcu.  Pod czujnym okiem Pani Ewy przygotowała pracę na temat: „ „Chroń ptaki i zwierzęta, zawsze o ich losie pamiętaj!”

Nasza zdolna artystka słynie z nieskończonej ilości pomysłów na prace plastyczne  , co konsekwentnie wykorzystuje podczas konkursów zaskakując nierzadko swoją kreatywnością i wyobraźnią.

Łucjo gratulujemy Ci z całego serca. Rozwijaj dalej swoją pasję rysowania i odkrywaj talent , który sprawia , że jesteś tak wyjątkowa.

GRATULUJEMY!