Hej bystra woda!

Nawet najmniejszy przedszkolak doskonale wie, jak ważna i potrzebna jest nam wszystkim woda. Ale nie każdy potrafi przeprowadzić doświadczenia z jej udziałem!
My, pełne  odkrywczej pasji, Koniczynki postanowiliśmy sprawdzić jak to z tą wodą naprawdę jest. No wiecie , jak powstaje piana, bańki i takie tam. Nie będziemy zdradzać! W końcu eksperymentowanie i obserwowanie to cele najwybitniejszych naukowców. Nasze też.
Zdradzimy Wam tylko, że najbardziej nam się podobało, kiedy mieliśmy zasłonięte oczy i za pomocą zmysłu dotyku odgadywaliśmy,  jakie ciekawe przybory do dbania o higienę schowała nasza Pani  w magicznym woreczku.
Jak na poważnych naukowców przystało, wysunęliśmy daleko idące wnioski. Takich ciekawych doświadczeń chcemy więcej i więcej, wtedy otwieramy się na świat i  przyrodę. Czy można chcieć czegoś więcej?