„Czy to jutro , czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”.

Pluszowy miś jest naszym przyjacielem nie od dziś.  Możemy się z nim bawić, powierzyć mu najskrytsze sekrety a kiedy jest nam smutno i źle przytulić do miękkiego futerka. W piątek każdy z nas przyszedł do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem by razem świętować Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Były misiowe zagadki, tańce i odwiedziny niezwykłego gościa – Misia, który zaprosił nas na pyszny tort. Miał on jednak jedno marzenie, które pomogliśmy mu spełnić. Misio marzył o tym by uśmiech gościł na twarzach wszystkich dzieci i żadne w tym dniu nie było smutne. Wykonaliśmy więc piękne ilustracje do misiowych wierszy, które nasz gość przeznaczy w prezencie tym dzieciom, które na co dzień zmagają się z bólem i chorobą w szpitalu.  Nasz Miś na pewno nie ma małego rozumku  a gołębie serduszko!