Dzień otwarty w naszym przedszkolu

Dzień Otwarty w naszym przedszkolu to nie tylko okazja do propagowania oferty edukacyjnej, ale przede wszystkim doskonały moment aby pokazać nasze metody pracy z dziećmi. Dziś witaliśmy te z nich, które w przyszłym roku będą mogły rozpocząć edukację przedszkolną i umożliwiliśmy im przyjrzenie się naszej pracy z bliska.

Dokonaliśmy tego w dość nietypowy sposób, bo razem z tymi, których zazwyczaj widujecie tylko na szklanym ekranie. Smerfy, czerwony kapturek, krasnoludek, Jaś i Małgosia, Kubuś Puchatek dołożyli wszelkich starań aby wszyscy czuli się dobrze w naszej przedszkolnej bajce i pokazaliśmy dzieciom jak pracujemy w grupach. Biedronki dały popis swoich umiejętności podczas zajęć rytmicznych, koniczynki i niezapominajki zademonstrowały swoją plastyczną stronę, a słoneczka wykazały się wspaniałą grą aktorską. Nie zapominajmy o żabkach, które jak na pięciolatki przystało pokazały jak należy pracować na zajęciu.

Najlepszym podsumowaniem tego ważnego dnia niech będzie zdanie wypowiedziane przez Gabrysię, która także dziś przyszła do naszego przedszkola: „Mamo, dlaczego już wychodzimy?”.