„Dzieci… książki piszą!”

Pamiętacie jak informowaliśmy Was, że przygotowujemy coś specjalnego dla naszych przyjaciół książki, jakimi są niewątpliwie panie bibliotekarki, które odwiedziły nas z okazji Dnia Bibliotekarza?

Pozazdrościliśmy autorom naszych ulubionych książek i sami postanowiliśmy wcielić się w rolę pisarzy. Dzieci
z grupy Niezapominajek i Słoneczek stworzyły przepiękne bajkowe opowiadania, natomiast  najmłodsze przedszkolaki z grupy Biedronek wykonały przepiękne ilustracje do swojej dzieła. Wszystko to pod okiem swoich pań, Madzi, Oli, Gosi i Ewy, które czuwały nad tym aby do naszych książek nie wkradły się chochliki drukarskie!

Już wszystkie te książeczki będą dostępne szerszej publiczności, o szczegółach dowiecie się już niebawem. To będą prawdziwe białe kruki!