„Duży krok w Nowy Rok” – przedszkolna opowieść w „6”

Okres noworoczny to czas podsumowań i refleksji nad przeszłością i przyszłością naszej placówki. Skierowaliśmy
w tym czasie myśli ku wspomnieniom , które łapią nas za serce. Opowieść muzyczną utkaliśmy z najbarwniejszych dziecięcych tańców i piosenek okraszonych dialogiem pełnym życiowej mądrości córki i mamy. Jej autorką jest mama Lenki Pani Iwona Pawełczyk – Mukoid, która jednocześnie wcieliła się w rolę babci. Pełni zadumy ale
i wyjątkowej tęsknoty za tym, co było obejrzeliśmy spektakl, w którym ten duży krok postawiły dzieci zarażając nas wszystkich radością i optymizmem. Jesteśmy dumni, że możemy podziwiać jak nasze przedszkolaki się zmieniają, dorastają i nabywaj nowe umiejętności, które niejednokrotnie zadziwiają nas pomysłowością i otwartością jak to było także tym razem. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Burmistrza Miasta Lubliniec Pana Edwarda Maniura oraz Pani Wiceburmistrz Anny Jończyk – Drzymała, jak i wszystkich gości, którzy uświetnili ten dzień swoją obecnością. Dziękujemy, że oddaliście się razem z nami wspomnieniom.