Drzewo silniejsze od skały…

Tegoroczne święto drzewa w naszym przedszkolu było wyjątkowe. Najpierw poznaliśmy historię dwóch drzewek smutnego i wesołego a następnie odkryliśmy ich prośby, które napisane na listkach odczytywaliśmy i wyjmowaliśmy z dziupli. Oczywiście jak na prawdziwych przyjaciół przyrody przystało otrzymaliśmy pamiątkowe medale, które będą nam przypominać, że należy dbać o środowisko.

Gościliśmy także wśród nas miłego gościa, dziadka Agatki z grupy Słoneczek, Pana Janka. Odwiedził nas nie sam a w towarzystwie pewnej pięknej, czteroletniej brzózki, której nasionko  psotny wietrzyk przywiał na jego podwórko i tak sobie tam  rosła aż do dzisiaj, bowiem tą delikatną brzózkę otrzymaliśmy od niego w prezencie. W naszym ogrodzie jest sporo miejsca, więc z pewnością znajdziemy dla niej odpowiednie  a dziadziusiowi Agatki bardzo dziękujemy za taką ciekawą niespodziankę i obiecujemy dbać o naszą brzózkę.